Hochudim / Проекти будинків

Проекти будинків

Hochudim – це каталог проектів будинків від перевірених будівельних компаній України.

Переваги життя у приватному будинку важко перебільшити, саме тому послуга будівництво будинку під ключ набуває сьогодні все більшого поширення. Тільки уявіть як приємно ні від кого не залежати й не турбуватися про те, що скажуть ваші сусіди, коли ви влаштуєте вечірку з гучною музикою та й сусіди вам таким відпочинком не заважатимуть. Крім цього приватний будинок – це ще й багато місця для проживання та можливість масштабування. Якщо Ваша родина збільшиться, то Ви матимете можливість у разі необхідності побудувати на земельній ділянці ще один будинок, добудувати кімнату тощо.

Якщо взяти до уваги той факт, що сьогодні існують готові будинки з доставкою та встановленням, то недоліків немає зовсім, адже Вам навіть не доведеться з головою поринати у процес будівництва, ремонту тощо – фахівці зроблять все за Вас. Це максимально зручно та комфортно. Делегувавши побудову будинку спеціалістам, Ви знімаєте з себе весь головний біль, пов’язаний з проектуванням будинку, вирішенням питань з дозвільною документацією та погодженням із державними органами, підготовкою земельної ділянки до будівництва тощо й просто продовжуєте насолоджуватись своїм звичним життям. Хіба не чудово? Звичайно, що це дуже зручно. Єдине питання: “А кому можна довірити виконання такої важливої справи?” Пропозицій на ринку сьогодні безліч, а ось компанію, яка відрізняється фінансовою стійкістю, відсутністю щодо неї виконавчих проваджень, відкритих судових справ тощо, знайти не так вже й легко.

На нашому сайті Ви неодмінно знайдете проект будинку який буде справжнім втіленням Вашої мрії і який можна буде реалізувати на Вашій земельній ділянці. Маркетплейс пропонує до співробітництва лише перевірені топові будівельні компанії України і тому Ви неодмінно залишитесь задоволеними європейським рівнем сервісу, доступними цінами, бездоганною якістю проектів. Кожний будинок на замовлення, який Ви бачите на сайті реальний, а не відтворений за допомогою якихось технологій. Ми робимо все, аби замовник був впевнений у якості послуг, які йому будуть надаватися й перевіряємо кожного забудовника за 536 факторами надійності. Адже готовий будинок – це не лише красива картинка, кожен дім має органічно поєднувати в собі естетику, функціональність та комфорт. На нашому сайті все продумано до дрібниць – ми не просто представляємо готові проекти, а й дбаємо про комфорний вибір і тому реалізували функцію сортування та порівняння між собою доступних варіантів.

Як будівництво переходить від планів до дій

Перед тим, як “приступити до активних дій” (замовлення конкретного проекту будинку та початок будівництва) слід ретельно продумати всі деталі. Замовнику варто подбати лише про естетичну складову та фінансовий аспект, все інше – фахівці, які надають послугу будівництво будинків під ключ беруть на себе. Зазначимо деякі з них:

 • Естетика. Екстер’єр будинку є не менш важливим за інтер’єр, адже він є “обличчям” будинку. Крім того, зовнішнє оздоблення покликано посилити теплоізоляційні властивості будови, захистити стіни від негативного впливу вологи та опадів, комах та ультрафіолету;
 • Економічність. Будівництво будинків передбачає пошук ефективних рішень для систем ізоляції, опалення та вентиляції будівлі ще на етапі проектування. Варто прорахувати інвестиції в рішення та технології ще до початку будівництва, щоб ваш новий дім був економічним, тобто з низьким споживанням енергії та економічно ефективним;
 • Ретельний вибір матеріалів. У пропозиціях від забудовників, представлених на нашому сайті, використовуються матеріали, які відповідають будівельній фізиці та їхнім властивостям і є високоякісними. Встановлюючи матеріали, вони дотримуються інструкцій з монтажу, щоб уникнути помилок і забезпечити найкращі властивості матеріалів;
 • Визначення бюджету. Економія та найвигідніша кінцева ціна будівництва під ключ не завжди означає економію в довгостроковій перспективі. Розумні, добре продумані та економічні рішення є рентабельними за розумний проміжок часу та забезпечують економію в довгостроковій перспективі.

Як тільки основні деталі будуть узгоджені з представником компанії й всі питання щодо оплати будуть врегульовані можна розпочинати роботу.

Приватні будинки вашої мрії

Побудувати приватний будинок під ключ сьогодні можна будь-який. Який він – будинок Вашої мрії? Ви оберете стильний хай-тек чи класичний двоповерховий будинок на кілька спальних кімнат? Чи може Вам більше до вподоби неймовірний а-фрейм? Для забудовників, що представлені на Hochudim не важливо – цікавить Вас типовий будинок під ключ чи щось нове та нетривіальне – вони реалізують все якнайкраще.

Скільки коштуватиме будівництво будинку в залежності від обраного матеріалу для стін?

Будівництво будинку під ключ в кожному окремому випадку передбачає свої особливості – є будинки з дерев’яними стінами, є варіанти з цегли, керамоблоку, газобетону та пінобетону. Який з варіантів є більш бюджетним сказати важко, однако тут є багато нюансів – будівництво це лише одна частина всього, потім ще йде оздоблення, утеплення тощо, тому прорахувати все доволі важко. Розглянемо доступні варіанти більш детально.

Побудувати сучасний будинок під ключ з керамічної цегли, наприклад, далеко не дешеве задоволення. Керамічна цегла – найпоширеніший матеріал для заміських котеджів. Він надійний, довговічний, та й досить дорогий. Великі витрати пояснюються тим, що стіни з нього повинні бути товстими, тому кількість матеріалу для будівництва збільшується.

Керамоблоки також користуються попитом. Готові будинки на замовлення з цього матеріалу вимагають меншу товщину стін, зберігаючи при цьому всі функціональні особливості цегли. Однак матеріал також має високу вартість, що обумовлюється довговічністю будівлі (від 100 років).

Будівництво будинків під ключ з блоків із газобетону або пінобетону також має ряд переваг. Повністю натуральний будматеріал забезпечує хорошу циркуляцію повітря, дозволяє побудувати будинок швидше та помітно заощадити. Серед інших переваг: високий ступінь тепло- та звукоізоляції, стійкість до високих температур та морозів. Однак, піноблоки – не найміцніший будівельний матеріал. Згодом він може дати усадку, через що на поверхні з’являються тріщини. Щоб цього уникнути, варто подбати про гарне армування.

Еко будинок під ключ з дерева виглядає розкішно та атмосферно. Природно, це найбільш екологічний, але не бюджетний будматеріал. Серед переваг дерев’яних будівель варто відзначити, що вони добре зберігають тепло, забезпечують циркуляцію повітря. При цьому вони менш довговічні, ніж будівлі із цегли або керамоблоків.

Час готових рішень, або вибір на користь універсальності

Обираючи будинки під ключ недорого для постійного проживання на нашому сайті Ви заощаджуєте не лише свій час, а й нерви. Кожен без винятку варіант, представлений на сайті, поєднує в собі естетику, ергономічність, економічність, і всі необхідні нюанси для того, щоб Ваше щоденне проживання було комфортним та зручним. Передивляючись доступні варіанти Ви можете обрати з яких матеріалів краще будувати будинок, скільки поверхів має бути в будинку, якої форми він має бути тощо. На нашому сайті Ви знайдете готові рішення від кращих фахівців на ринку нерухомості у різноманітних стилях.

Мрієте про будинок в стилі барнхаус? У каталозі є цікаві пропозиції, які сподобаються людям різного віку. Будинки в такому стилі мають попит не тільки серед молодих пар, а й у літніх людей, які віддають перевагу тихим сімейним вечорам перед галасною міською метушнею. Будинок в такому стилі – ідеальний вибір для тих, хто прагне проводити час у комфорті та затишку, у привабливій та романтичній обстановці заміського котеджу.

Хочете володіти будинком у класичному стилі чи хай-тек? І такий проект будинку з кошторисом можна замовити через наш онлайн-каталог.

Будинок як візуальна композиція

Зовнішній вигляд будинку це візитна картка його господарів. Від того в якій колірній гамі і стилі виконаний фасад будівлі залежить перше враження про власників, їх переваги, ритм та стиль життя. Саме тому дуже важливо обирати той стиль, який знаходить відгук у серці, а не є лише уособленням модних трендів та тенденцій.

Будинок — як комфортне житло

Багато психологів стверджують, що будь-яке житло, де проживає людина, включаючи навколишнє оточення та певну форму взаємодії з сусідами, відкладає суттєвий відбиток на особистість. Цілком логічно, що кожному хочеться відчувати затишок та спокій у своєму будинку, адже це впливає на його психологічний стан. Повернувшись після важкого робочого дня додому хочеться, щоб кожна деталь була продуманою, зручною й сприяла тому, щоб людина могла розслабитись та відпочити.

Комфортне житло – житло, в якому багато світла, немає зайвих меблів, продамана колірна гама тощо. Однак інтер’єр – це не все, екстер’єр важливий не менше. Й тому обираючи будівництво будинків під ключ проекти та ціни варто орієнтуватися на власні уподобання й пам’ятати, що вибір має бути обдуманим.

Проекти, які стоять на роках важкої роботи і пошуку оптимальних рішень

Орієнтир на бажання замовника, гарний рейтинг матеріалів для будівництва будинку, своєчасне виконання робіт – це все важливо і всі це чудово розуміють. Однак, знайти підрядника, який добросовісно виконає весь спектр робіт і не перетворить будівництво приватного будинку на безкінечний цикл доробок, насправді, дуже важко. Звернувшись до нас Ви уникните зайвих нервів, не будете гаяти дорогоцінний час на пошук фахівців різних спеціальностей тощо. Ми знаємо, що таке комфорт, зручність та безпечність і прагнемо зробити все, щоб співпраця з обраною компанію принесла лише позитивні емоції.

Якщо Ви плануєте стати щасливим володарем приватного будинку та шукаєте компанію, яка надає послуги з будівництва будинків під ключ, тоді шукайте її виключно на нашому сайті. Ми гарантуємо, що все буде добре, адже з усією відповідальністю ставимося до обрання тих, чиї роботи представляємо на сайті.

До верху
Виберіть поля, які потрібно відобразити. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб змінити порядок.
 • Зображення
 • Ціна
 • Типи даху
 • Тип матеріалу
 • Стиль
 • Поверховість
 • Кімнат
 • Доповнення
 • Технології
Натисніть назовні, щоб сховати панель порівняння
Порівняти